Zoals ieder jaar hebben alle studenten van De Italiaanse Kok de mogelijkheid om hetgeen zij geleerd hebben tijdens de lessen ook in praktijk te brengen.
Waar beter dan in het land zelf! Na Rome, Bologna en Brunico is het dit jaar op 6 april de beurt aan Torino. We zijn volop met de voorbereidingen bezig en ben op het moment bezig om de leukste bezienswaardigheden tijdens onze 4 daagse trip met mijn studenten te gaan bezoeken.
Ik heb alvast een paar handige boeken besteld die ik binnenstebuiten aan het lezen ben om het moment. We gaan er een leuke video en fotoreportage van maken die ik hier ook op de website ga plaatsen zodat ook degenen die NIET mee konden toch nog een beetje kunnen nagenieten. 😉